Aktualności
Galerie
Oferty Inwestycyjne
Wirtualny Spacer
Informator Miejski
Plan miasta
BIP
Aktualności
Urząd Miasta
Nasze Miasto
Turystyka
Sport
Kultura
Edukacja
Dotacje i inwestycje
Budowa sceny i zadaszenia Amfiteratru
Galeria Jazzowa
Centrum Turystyczno-Rekreacyjne
Miasteczko Ruchu Drogowego
Obwodnica Północna
Zagospodarowanie turystyczne brzegów rzeki Iławki i jeziora Jeziorak
Dla inwestorów
Ekologia
Kontakt
POKL.05.02.01-00-070/10, „Nowoczesny Urząd”
NEWSLETTER
Aktualności
Sport
Edukacja
Turystyka
Kultura
Inwestycje
Ekologia
Biuletyn
Informacji
Publicznej
Kalendarium Imprez
«
Wrzesień 2010
»
Pn
Wt
Sr
Cz
Pt
So
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Zgłoś imprezę
Dotacje i inwestycje
Budowa sceny i zadaszenia Amfiteratru
Jest już nowy projekt budowy sceny iławskiego amfiteatru. Środki na realizację inwestycji zarezerwowano staraniem władz miasta jeszcze w minionym roku w ramach Programu Rozwoju Turystyki w obszarze Kanału Elbląskiego i Pojezierza Iławskiego.
ZOBACZ WIĘCEJ
Galeria Jazzowa
Wzrost zainteresowania „Złotą Tarką” – festiwalem jazzowym odbywającym się w Iławie a także zwiększająca się każdego roku liczba wypoczywających w mieście turystów pociągnęła za sobą potrzebę rozwijania bazy wypoczynkowo-gastronomicznej, rekreacyjnej oraz nowych atrakcji turystycznych. Mając to na uwadze, opracowano koncepcję zagospodarowania wolnej przestrzeni przy miejskim ratuszu, która miałaby stać się jedną z symbolicznych ikon Iławy.
ZOBACZ WIĘCEJ
Centrum Turystyczno-Rekreacyjne
82;Iława nocą;0;32;Uroki Iławy;0;41;Iława sprzed lat;0;57;Iława spod chmur;0;128;Iławskie Spotkania Kabaretowe;0;97;Oferty inwestycyjne Iławy;0;109;Złota Tarka 2007;0;145;Dzień Królowej Holandii IŁAWA 2008;0;180;DNI IŁAWY 2008;0;195;Podpisanie umów na nowe inwestycje unijne w Iławie;0;208;Miss Warmii i Mazur 2009;0;250;Otwarcie Miasteczka Ruchu Drogowego;0;227;Przegląd miejskich inwestycji;0;263;Otwarcie "Orlika" - osiedle Podleśne;0;274;Otwarcie nowej sceny amfiteatru;0;281;Wmurowanie kamienia węgielnego pod nowy hotel;0;301;Międzynarodowe Spotkanie Młodzieży Miast Partnerskich "Euro Art" - Iława 2010;0;
ZOBACZ WIĘCEJ
Miasteczko Ruchu Drogowego
Zadanie zakłada budowę ogólnodostępnego miasteczka ruchu drogowego u zbiegu ulic Kościuszki i Szeptyckiego. Składa się na nie układ komunikacyjny ulic w skali zmniejszonej przystosowanej dla uczestników pieszo-rowerowo-motorowych, odzwierciedlający faktyczne układy spotykane w ruchu rzeczywistym
ZOBACZ WIĘCEJ
Obwodnica Północna
Zakończyły się procedury związane z wyłonieniem wykonawcy Obwodnicy Północnej w Iławie. Ostatecznie, w ostatnich dniach lipca kontrakt na budowę nowej drogi podpisała firma Skanska. Obwodnica połączy ulice Ostródzką i Dąbrowskiego.
ZOBACZ WIĘCEJ
Zagospodarowanie turystyczne brzegów rzeki Iławki i jeziora Jeziorak
Do końca czerwca 2010 roku mają zakończyć się prace związane z przebudową Bulwaru im. Jana Pawła II. W nieco ponad rok Iława wzbogaci się o nowe ścieżki pieszo-rowerowe i kładkę wzdłuż nabrzeża Małego Jezioraka. Inwestycja wpisana jest do Programu Rozwoju Turystyki w Obszarze Kanału Elbląskiego i Pojezierza Iławskiego.
ZOBACZ WIĘCEJ